Zimní HASTEKO Liga starších přípravek
VELMI DĚKUJEME FIRMĚ HASTEKO s.r.o. a PŘEDEVŠÍM PANU PEPOVI KONÍČKOVI ZA PODPORU ZIMNÍ LIGY.
ROZPIS TURNAJŮ:
8.12. VLČNOV
19.1. DRSLAVICE
3.2. UHERSKÝ BROD Gymnázium
23.2. NIVNICE
17.3. BÁNOV
30.3. HAVŘICE
KONEČNÁ TABULKA:
1.TJ VLČNOV 69 B 110 : 24
2.TJ SOKOL HRADČOVICE 65 B 106 : 44
3.FC BÁNOV 47 B 64 : 44
4.TJ NIVNICE 39 B 45 : 62
5.OREL UHERSKÝ BROD 28 B 49 : 88
6.TATRAN HAVŘICE 10 B 26 : 141
NEJLEPŠÍ STŘELEC HASTEKO LIGY : HRUBOŠ TOMÁŠ 30 BRANEK (HRADČOVICE)
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ HASTEKO LIGY : JEŽEK DOMINIK (VLČNOV)
NEJLEPŠÍ HRÁČKA HASTEKO LIGY : DUBSKÁ KLÁRA (OREL U.B.)
TURNAJ HAVŘICE:
1.TJ VLČNOV 15 B 18 : 3
2.FC BÁNOV 10 B 9 : 8
3.TJ SOKOL HRADČOVICE 7 B 16 :14
4.TATRAN HAVŘICE 5 B 9 : 11
5.TJ NIVNICE 3 B 6 : 13
6.OREL UHERSKÝ BROD 2 B 8 : 17
Nejlepší střelec turnaje : Ryšáfka Kryštof 9 branek(Bánov)
Nejlepší brankář turnaje : Večeřová Jolana(Havřice)
Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC: Chlachula Radim
TURNAJ BÁNOV:
1.TJ VLČNOV 12 B 13 : 1
2.TJ SOKOL HRADČOVICE 11 B 11 : 3
3.TJ NIVNICE 9 B 8 : 5
4.FC BÁNOV 7 B 13 : 7
5.OREL UHERSKÝ BROD 4 B 5 : 12
6.TATRAN HAVŘICE 0 B 4 : 26
Nejlepší střelec turnaje : Doležálek Tomáš 6 branek (Nivnice)
Nejlepší brankář turnaje : Ježek Dominik (Vlčnov)
Nejlepší hráč týmu Hradčovic : Hruboš Tomáš
TURNAJ NIVNICE:
1.TJ SOKOL HRADČOVICE 12 B 14 : 6
2.TJ NIVNICE 12 B 7 : 5
3.FC BÁNOV 10 B 10 : 2
4.TJ VLČNOV 6 B 5 : 7
5.TATRAN HAVŘICE 3 B 6 : 17
6.OREL UHERSKÝ BROD 1 B 7 : 12
Nejlepší střelec turnaje : Chlachula Radim 10 branek (Hradčovice)
Nejlepší brankář turnaje : Brulík Tomáš (Hradčovice)
Nejlepší hráč týmu Hradčovic : Kubiš Martin
TURNAJ UHERSKÝ BROD:
1.FC BÁNOV 12 B 12 : 4
2.TJ SOKOL HRADČOVICE 10 B 13 : 7
3.TJ VLČNOV 9 B 21 : 8
4.OREL UHERSKÝ BROD 8 B 12 : 8
5.TJ NIVNICE 4 B 6 : 13
6.TATRAN HAVŘICE 0 B 0 : 24
Nejlepší střelec turnaje : Boček David 8 branek (Vlčnov)
Nejlepší brankář turnaje : Beníček Vilém (Bánov)
Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Sedrik Snopek
TURNAJ DRSLAVICE:
1.TJ SOKOL HRADČOVICE 13 B 29 : 5
2.TJ VLČNOV 12 B 25 : 4
3.TJ NIVNICE 8 B 11 : 13
4.OREL UHERSKÝ BROD 6 B 9 : 22
5.TATRAN HAVŘICE 2 B 5 : 28
6.FC BÁNOV 1 B 6 : 14
Nejlepší střelec turnaje : Antonín Ondrůšek 13 branek (Hradčovice)
Nejlepší brankář turnaje : Dominik Ježek (Vlčnov)
Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Sára Šrámková
TURNAJ VLČNOV:
1.TJ VLČNOV 15 B 28:1
2.TJ SOKOL HRADČOVICE 12 B 23:9
3.FC BÁNOV 7 B 14:9
4.OREL UHERSKÝ BROD 7 B 8:17
5.TJ NIVNICE 3 B 6:13
6.TATRAN HAVŘICE 0 B 2:35
Nejlepší střelec turnaje : Tomáš Hruboš 14 (Hradčovice)
Nejlepší brankář turnaje : Beníček Vilém (Bánov)
Nejlepší hráč týmu HRADČOVICE : Tomáš Brulík
STŘELCI TÝMŮ:
VLČNOV: Boček Marián 27
Boček David 27
Josefík Jakub 15
Chaloupka David 22
Maršálek Mat. 8
Ježek Dominik 2
Kašpařík Zdeněk 3
Zemek Roman 3
Pešl 1
Marko 1
Trbola Dan 1
HRADČOVICE: Hruboš Tomáš 30
Ondrůšek Antonín 15
Orlovský Jácym 6
Brulík Tomáš 4
Kubiš Martin 8
Chlachula Radim 21
Šrámková Sára 4
Machala Štěpán 1
Snopek Sedrik 1
Káňa Antonín 5
Minařík Richard 4
Chvíla Richard 6
Maleňáková Adriana 1
NIVNICE: Navrátil Adam 11
Doležálek 12
Lukeš Tobiáš 1
Lukašík Dominik 3
Řezníček Tomáš 3
Šobáň Filip 11
Charvát 2
Brímus 1
Liška 1
vlastí 1
HAVŘICE: Bibza André 2
Miko 10
Josefík Lukáš 2
Štarha Filip 10
Minařík 1
Večeřová 1
BÁNOV: Hnilička Tomáš 25
Ryšavka Kryšotf 28
Pavlíčková Denisa 4
Dubrava Radim 2
Beníček 3
Rapantová 2
OREL UB: Chvíla Patrik 5
Kubáník David 18
Kunčík Jan 8
Číš Alex 4
Staš Dominik 1
Johaník Ladislav 2
Jochim 1
Dubská Klára 6
Bulejko 4