Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní HASTEKO Liga starších přípravek

ROZPIS TURNAJŮ:

8.12.   VLČNOV

19.1.   DRSLAVICE

3.2.     UHERSKÝ BROD Gymnázium

23.2.   NIVNICE

16.3.   BÁNOV

30.3.   HAVŘICE

CELKOVÁ TABULKA:

1.TJ VLČNOV                               36  B        75 : 13

2.TJ SOKOL HRADČOVICE           35  B        65 : 21

3.OREL UHERSKÝ BROD              21  B        29 : 47

4.FC BÁNOV                                 20  B        32 : 27

5.TJ NIVNICE                                15  B        23 : 39

6.TATRAN HAVŘICE                       2  B          7 : 87

TURNAJ UHERSKÝ BROD:

1.FC BÁNOV                                 12 B         12 : 4

2.TJ SOKOL HRADČOVICE           10 B         13 : 7

3.TJ VLČNOV                                 9 B         21 : 8

4.OREL UHERSKÝ BROD                8 B         12 : 8

5.TJ NIVNICE                                 4 B           6 : 13

6.TATRAN HAVŘICE                       0 B           0 : 24

Nejlepší střelec turnaje : Boček David  8 branek (Vlčnov)

Nejlepší brankář turnaje : Beníček Vilém  (Bánov)

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Sedrik Snopek

TURNAJ DRSLAVICE:

1.TJ SOKOL HRADČOVICE             13 B       29 : 5

2.TJ VLČNOV                                 12 B       26 : 4

3.TJ NIVNICE                                   8 B       11 : 13

4.OREL UHERSKÝ BROD                 6 B         9 : 22

5.TATRAN HAVŘICE                        2  B         5 : 28

6.FC BÁNOV                                   1 B          6 : 14

Nejlepší střelec turnaje : Antonín Ondrůšek (Hradčovice)

Nejlepší brankář turnaje : Dominik Ježek (Vlčnov)

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Sára Šrámková

TURNAJ VLČNOV:

1.TJ VLČNOV                                15 B         28:1

2.TJ SOKOL HRADČOVICE            12 B         23:9

3.FC BÁNOV                                    7 B        14:9

4.OREL UHERSKÝ BROD                  7 B          8:17

5.TJ NIVNICE                                   3 B          6:13

6.TATRAN HAVŘICE                         0 B          2:35

Nejlepší střelec turnaje : Tomáš Hruboš  14 (Hradčovice)

Nejlepší brankář turnaje : Beníček  Vilém      (Bánov)

Nejlepší hráč týmu HRADČOVICE : Tomáš Brulík

STŘELCI TÝMŮ:

VLČNOV:          Boček Marián                19

                        Boček David                  16

                        Josefík Jakub                14

                        Chaloupka David          14

                        Maršálek Mat.               4

                        Ježek Dominik             2

                        Kašpařík Zdeněk           1

                        Zemek R.                      1

                        Pešl                              1

HRADČOVICE:  Hruboš Tomáš              18

                        Ondrůšek Antonín        15

                        Orlovský Jácym             6

                        Brulík Tomáš                 4

                        Kubiš Martin                  6

                        Chlachula Radim           1

                        Šrámková Sára              2

                        Machala Štěpán            1

                        Snopek Sedrik               1

                        Káňa Antonín                 2

                        Minařík Richard             4

                        Chvíla Richard               4

                        Maleňáková Adriana      1

NIVNICE:          Navrátil Adam             7

                        Lukeš Tobiáš               1

                        Lukašík Dominik          3

                        Řezníček Tomáš          2

                        Šobáň Filip                  6

                        Charvát                        2

                        Brímus                         1

                        vlastí                            1

HAVŘICE:        Bibza André                  2

                       Josefík Lukáš                1

                       Štarha Filip                   4

BÁNOV:           Hnilička Tomáš             12

                       Ryšavka Kryštf               13

                       Pavlíčková Denisa         4

                       Dubrava Radim             2

                       Beníček                         1

OREL UB:        Chvíla Patrik                  3

                       Kubáník David              11

                       Kunčík Jan                    6

                       Číš Alex                         3

                       Staš Dominik                 1

                       Johaník Ladislav           2

                       Jochim                          1

                       Dubská Klára                 2