Jdi na obsah Jdi na menu
 


>> NOVINKY+TURNAJE

TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ GAZDA CUP UH. BROD 23.3.2019

1.ČSK Uherský Brod  A                   13 B      25:4

2.FC Strání                                       8 B       6:10

3.ČSK Uherský Brod  B                    7 B       6:6

4.TJ Nivnice                                     7 B      11:14

5.TJ SOKOL HRADČOVICE              5 B        6:5

6.TJ Újezdec                                     1 B       2:17

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Maleňák Filip

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ GAZDA CUP UH. BROD 23.3.2019

1.ČSK Uherský Brod  A                 15 B      23:0

2.SKSV Bojkovice                       12 B      12:5

3.TJ Nivnice                                 9 B         8:11

4.ČSK Uherský Brod B                   6 B        8:8

5.FC Strání                                    3 B        7:9

6.TJ SOKOL HRADČOVICE           0 B        2:27

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Hruboš Tomáš

TURNAJ ŽÁKŮ V DRSLAVICÍCH 26.1.2019

1.TJ Nivnice                              12 B        25:7

2.TJ SOKOL HRADČOVICE       12 B        16:6

3.TJ Prašice - Pašovice           10 B        20:7

4.TJ Vlčnov                                 4 B         4:23

5.TJ Popovice                             4 B         7:14

6.Orel Uherský Brod                   1 B         8:23

Nejleší střelec turnaje : Vojtěch Straňák (TJ Nivnice) 8 branek

Nejlepší brankář turnaje : Vojtěch Šrámek  (TJ SOKOL HRADČOVICE)

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Martin Pišoja

TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVEK POŘÁDANÝ TJ SOKOL HRADČOVICE V POLYFUNKČNÍM DOMĚ V DRSLAVICÍCH :

UČÁSTNÍCI TURNAJE :     

TJ SOKOL HRADČOVICE , TJ VLČNOV , SPARTAK HLUK , ČSK UHERSKÝ BROD , TJ SOKOL PRAKŠICE - PAŠOVICE , TJ NIVNICE

HRÁNO BEZ POČÍTÁNÍ BODŮ

TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V DRSLAVICÍCH 19.1.2019

1.Tj Nivnice                            15 B

2.ČSK Uherský Brod                12 B

3.Spartak Hluk                           6 B

4.TJ SOKOL HRADČOVICE      6 B  

5.Tj Ostrožská Lhota                  6 B

6.Tj Vlčnov                               0 B       

TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V HLUKU16.12.2018

1.ČSK Uherský Brod            18 B

2.Slovácko dívky                 15 B

3.Tj Jalubí                          12 B

4.Spartak Hluk                       7 B

5.Fc Strání                            6 B

6.Tj Dolní Němčí                   3 B

7.TJ SOKOL HRADČOVICE    3 B

TURNAJ ŽÁKŮ V UHERSKÉM BRODĚ 24.11.2018

1.TJ SOKOL HRADČOVICE

2.TJ Šumice

3.Orel Uherský Brod A

4.TJ Popovice

5.TJ Újezdec - Těšov

6.Orel Uherský Brod B

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE : Šrámek Vojtěch (HRADČOVICE)

NEJLEPŠÍ HRÁČ TÝMU :' Kříž Viktor

NEJVÍCE NOŽIČEK A HLAVIČEK : Pišoja Martin (HRADČOVICE)

TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V UHERSKÉM BRODĚ 24.11.2018

1.ČSK Uherský Brod A

2.TJ SOKOL HRADČOVICE

3.Orel Uherský Brod

4.ČSK Uherský Brod B

5.TJ Újezdec - Těšov

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE : Ondrůšek Antonín (HRADČOVICE) 8 branek

NEJLEPŠÍ HRÁČ TÝMU :Šrámková Sára

  ČTVRTFINÁLE POHÁRU OFS

HRADČOVICE/OREL U.B. - ŠUMICE  5 : 2

  TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V UHERSKÉM OSTROHU 23.6.2018

1.Hokejisté Uherský Ostroh

2.TJ SOKOL HRADČOVICE

3.TJ Ostrožská Lhota

4.TJ Uherský Ostroh

    TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V UHERSKÉM OSTROHU 23.6.2018

1.TJ Blatnice

2.Hokejisté Uherský Ostroh

3.TJ SOKOL HRADČOVICE

4.TJ Ostrožská Lhota

5.TJ Uherský Ostroh

     TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V UHERSKÉM BRODĚ 10.6.2018

1.SK SV Bojkovice

2.TJ SOKOL HRADČOVICE

3.TJ Sokol Újezdec - Těšov

4.ČSK Uherský Brod

5.TATRAN Havřice

6.TJ Nivnice

7.OREL Uherský Brod

          SEMIFINÁLE POHÁRU ŽÁKŮ 8.5. 2018 

Bojkovice B  -  HRADČOVICE  8 : 3  Javor J. 3

 

        TURNAJ ŽÁKŮ V DRSLAVICÍCH 27.1.2018

1.HRADČOVICE                         13b         17:3

2.TJ Prakšice-Pašovice           12b         18:7

3.Orel Uh.Brod                          10b         13:13

4.Tatran Havřice                         6b         12:12

5.Tj Nivnice                                3b           7:13

6.Tj Popovice                             0b           3:22

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC :  Malina Jakub

Nejlepší střelec turnaje : Duřil Tomáš (Orel Uh.Brod) 11 branek

Nejlepší brankář turnaje : Šrámek Vojtěch (HRADČOVICE)

          TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V DRSLAVICÍCH 20.1.2018

1.HRADČOVICE                   15b       17 :8

2.TJ Nivnice                        12b       19: 6

3.ČSK Uherský Brod             8b         8:10

4.TJ  Prakšice-Pašovice       4b       10:15

5.TJ Vlčnov                            3b        5:8

6.Orel Uherský Brod              1b       10:19

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC : Maleňák Filip

Nejlepší střelec turnaje: Kovařík Richard (TJ Nivnice)   13 branek

Nejlepší brankář turnaje: Ježek Dominik (TJ Vlčnov)

             TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V DRSLAVICÍCH 20.1.2018

1.HRADČOVICE                   10b     20:12

2.Orel Uherský Brod             9b     14:10

3.ČSK Uherský Brod             7b     14: 6

4.TJ Nivnice                          3b     12: 8

5.TJ Vlčnov                           0b       2:24

Nejlepší hráč týmu HRADČOVIC: Šrámková Sára

Nejlepší střelec turnaje: Chlachula Radim (HRADČOVICE)   10 branek

                                        Gazdík Šimon (ČSK Uherský Brod) 10 branek

Nejlepší brankář turnaje: Popelková Eliška (TJ Nivnice)

 

          TURNAJ STARŠÍ PŘÍPRAVKY V UHERSKÉM OSTROHU 16.12.2017

1.HRADČOVICE          9b       12:2

2.Ostrožská Lhota      6b        9:6

3.Blatnice                   3b        3:7

4.Uherský Ostroh       0b        0:9

Nejlepší brankář turnaje: David Martinka (Hradčovice)

        TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY V UHERSKÉM OSTROHU 16.12.2017

1.Ostrožská Lhota       6b      13:6

2.Blatnice                    6b       13:6

3.HRADČOVICE           6b       11:9

4.Uherský Ostroh        0b       1:17

         TURNAJ ŽÁKŮ V UHERSKÉM BRODĚ 25.11.2017

1.HRADČOVICE          16b      13:2

2.Újezdec                    13b       8:2

3.Orel UB 1                 10b       7:7

4.Orel UB 2                   9b       9:9

5.Bánov                        7b       5:10

6.Popovice                   6b       4:7

7.Domanín                   0b       4:13

Nejlepší střelec turnaje:  Martin Pišoja (Hradčovice)

           TURNAJ PŘÍPRVEK V UHERSKÉM BRODĚ 25.11. 2017

1.HRADČOVICE          13b       10:2

2.Bánov                       10b       10:4

3.Újezdec                     8b          4:3

4.Orel UB 1                  7b         10:5

5.Domanín                   4b           2:5

6.Orel UB 2                  0b          0:17

Nejlepší hráč turnaje:  Antonín Ondrůšek (Hradčovice)

ČTVRTFINÁLE POHÁRU OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ ŽÁKŮ

BÁNOV - HRADČOVICE   1:6        

      TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK UHERSKÝ OSTROH

1.Ostrožská Nová Ves

2.Nivnice

3.Hokej Uherský Ostroh

4.HRADČOVICE

5.Fotbal Uherský Ostroh

                    TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRVEK UHERSKÝ OSTROH

1.HRADČOVICE

2.Fotbal Uherský Ostroh

3.Otrožská Nová Ves

4.Nivnice

5.Hokej Uherský Ostroh

Nejlepší brankář turnaje: Kubiš Martin

Nejlepší střelec turnaje:Ondrůšek Antonín

               E.ON CUP 2017 PŘÍPRAVEK 24 MUŽSTEV

1.HODONÍN

2.ZNOJMO

.

.

19.HRADČOVICE

     FINÁLE POHÁRU OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ

               HRADČOVICE  -  BŘESTEK  1:2 (1:0)

 

  SEMIFINÁLE POHÁRU OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ

HRADČOVICE - PRAKŠICE  2:2      PENALTY 2:0

 

 

           TURNAJ PŘÍPRAVEK NA BŘEZOVÉ

1.HRADČOVICE             6 bodů      22:11

2.Bošáca                         6                21:10

3.Březová                         6                21:19

4.St.Hrozenkov                0               10:34

Výsledky  HRADČOVICE: Březová 8:4,Bošáca 2:4,St.Hrozenkov 12:3

Nejlepší střelec týmu: Ondrůšek Antonín

Nejlepší hráč týmu: Kozelek Karel

 TURNAJ ŽÁKŮ V DRSLAVICÍCH 20.1.2016

1.HRADČOVICE B       10 bodů

2.HRADČOVICE A        9

3.Havřice                      5

4.Šumice                     4

5.Popovice                   0

Nejlepší hráč týmu: HRADČOVICE A: Vít Jiří

                             HRADČOVICE B: Šrámek Dominik

Nejlepší střelec turnaje: Maleňák Tomáš (HRADČOVICE B 9 branek)

Nejlepší brankář turnaje: Šrámek Vojtěch (HRADČOVICE A)

 

         TURNAJ PŘÍPRAVEK V DRSLAVICÍCH  14.1.2016

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

1.Nivnice                    15 bodů  25:10

2.Havřice                    10          16:6

3.HRADČOVICE A      10          19:13

4.ČSK Uh. Brod            3          10:17

5.Orel Uh.Brod              3          9:19

6.HRADČOVICE B        3          7:20

VÝSLEDKY: HRADČOVICE A: Nivnice 2:6,HRAD. B 5:2,Orel 4:3,ČSK 6:0,Havřice 2:2

                   HRADČOVICE B: Nivnice 2:4,OREL 3:2,ČSK 0:3,Havřice 0:6

Nejlepší hráč týmu: HRADČOVICE A  Maleňák Filip

                             HRADČOVICE B  Šrámková Sára

Nejlepší střelec turnaje: Kovařík Richard (Nivnice 13 branek)

Nejlepší brankář turnaje: Sedláček Marek ( Havřice)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

1.HRADČOVICE A       15 bodů   25:4

2.ČSK Uh.Brod             9            11:8

3.Orel Uh.Brod              8             9:7

4.HRADČOVICE B        7           13:12

5.Vlčnov                       4            8:12

6.Nivnice                      0            1:24

VÝSLEDKY. HRAD. A: Vlčnov 3:0,Nivnice 8:0,Orel 3:1,Hrad. B 7:1,ČSK 4:2

                   HRAD. B: Vlčnov 4:1,Nivnice 6:1,Orel 1:1,ČSK 1:2

Nejlapší hráč týmu: HRADČOVICE A: Brulík Tomáš

                             HRADČOVICE B: Hruboš Tomáš

Nejlepší střelec turnaje: Ondrůšek Antonín (HRADČOVICE A 13 Branek)

Nejlepší brankář turnaje: Maršálek Michal (Orel Uh.Brod) 

   TURNAJ  PŘÍPRAVEK V HLUKU

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

1.SK SV Bojkovice  

2.FC Strání

3.Hluk

4.O.N.Ves

5.Kunovice

6.Vlčnov

7.ČSK Uh.Brod

8.HRADČOVICE

VÝSLEDKY: Boj. 0:1,Hluk 2:3,Vlčnov 4:0,ČSK1:3,Strání 0:2,O.N.V 0:3,Kun. 1:2

Nejlepší hráč týmu: Tomáš Brulík

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

1.Hluk

2.ČSK Uh.Brod

3.Bojkovice

4.Kunovice

5.Nivnice

6.Strání

7.O.N.Ves

8.HRADČOVICE

VÝSLEDKY :Boj. 0:1,Hluk 0:3,Niv. 0:2,ČSK 0:3,Strání 0:2,O.N.V. 2:0,Kun.1:2

Nejlepší hráč týmu: David Martinka

TURNAJ PŘÍPRAVEK A ŽÁKŮ V UH. BRODĚ

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

1.TJ SOKOL HRADČOVICE

2.TJ Sokol Újezdec - Těšov

3.Orel Uherský Brod

4.Orel Domanín

VÝSLEDKY : HRADČOVICE - Újezdec 1:0,2:1,Uh. Brod 5:0,7:0,Domanín 5:0,6:0

Nejlepší hráč týmu: Filip Maleňák

Nejlepší branař turnaje: Štěpán Indra

ŽÁCI:

1. FC Bánov

2. Orel Uherský Brod B

3. Orel Uherský Brod A

4.TJ SOKOL HRADČOVICE

5.TJ Sokol Újezdec - Těšov

VÝSLEDKY: Bánov 1:3,Orel B 1:2,Orel A 2:4,Újezdec 6:0

Nejlepší hráč týmu: Martin Pišoja