Jdi na obsah Jdi na menu
 


                   ROZLOSOVÁNÍ JARO 2018 starší přípravka

7.4.    SO  14:00   Slovácko dívky - HRADČOVICE  3 : 6 Mlynár T. 2,Matušek R., Maleňák F.,Brulík T.,Ondrůšek A.

14.4.  SO  13:00   HRADČOVICE - Staré Město  6 : 10 Mlynár T. 2,Maleňák F., Hruboš T.,Brulík T.,Toman  R.

26.4.  ČT  18:00   Slovácko kluci - HRADČOVICE  8 : 31 Ondrůšek A. 6,Matušek R. 5,Martinka D. 5,Mlynár T. 4,Kubiš M. 4,Maleňák F. 3,Brulík T. 3,Kříž D. 2, Hruboš T. 2,Machala Š.,Janků Z.

28.4.  SO  14:00   Dolní Němčí - HRADČOVICE  4 :  9  Maleňák F. 4,Mlynár T. 2, Matušek R.,Hruboš T.,Brulík T.

1.5.    ÚT  14:00   Ostrožská Lhota - HRADČOVICE  3 : 8  Matušek R. 4,Maleňák F. ,Mlynár T.,Brulík T.,Martinka D.

9.5.    ST  17:00   HRADČOVICE - Buchlovice  11 : 5 Maleňák F. 6,Matušek R. 2, Hruboš T.,Ondrůšek A.,Mlynár T.

8.5.    ÚT  17:00   HRADČOVICE - Orel Uh. Brod  14 : 7  Maleňák F. 4,Ondrůšek A. 4,Mlynár T. 2,Matušek R. 2,Martinka D.,Hruboš T.

14.5.  PO  17:00   Strání - HRADČOVICE  0 : 8  Maleňák F. 3,Ondrůšek A. 2, Matušek R.,Mlynár T.,Brulík T.

19.5.  SO  13:00   HRADČOVICE - Nivnice  5 : 14  Hruboš T. 3,Ondrůšek A. 2

28.5.  PO  16:00   Kunovice - HRADČOVICE

4.6.    PO  13:30   HRADČOVICE - O.N. Ves

11.6.  PO  17:30   Hluk - HRADČOVICE

14.6.  ČT  17:30  HRADČOVICE - Uherský Ostroh

                ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2017 starší přípravka

27.08. NE 10:00   St. Město - HRADČOVICE  9:7  Mlynár T.,Matušek R. 3, Ondrůšek A. 2,Hruboš T.

04.09. PO 16:30   HRADČOVICE - Slovácko - kluci   27:4   Mlynár T. 6,Hruboš T. 6, Ondrůšek A. 5,Maleňák F. 3,Matušek R. 2,Martinka D. 2,Brulík T. 2,Toman R.

06.09. ST 16:30   HRADČOVICE - Ostrožská Lhota  12:4  Maleňák F. 4,Mlynár T. 3, Ondůšek A. 2,Kubiš M.,Martinka D.,Matušek R.

09.09. SO 13:00   HRADČOVICE - Dolní Něnčí  16:4  Martinka D. 6,Maleňák F. 4, Mlynár T. 4,Matušek R. 2

11.09. PO 16:30   HRADČOVICE - Kunovice 10:7  Mlynár T. 3,Maleňák F. 3, Kubiš M. 2, Hruboš T.,Martinka D.

02.10. PO 17:00   Buchlovice - HRADČOVICE  0:8  Mlynár T. 3, Brulík T. 2, Hruboš T.,Stuška Dom.,Ondrůšek A.

20.09. ST 16:30   HRADČOVICE - Slovácko - dívky 20:3 Ondrůšek A.7,Mlynár T.5, Maleňák F. 5,Martinka D. 2,Stuška Dom.

06.10. PÁ 16:30   HRADČOVICE - Strání  7:5 Maleňák F. 5,Mlynár T.,Ondrůšek A.

27.09. ST 17:00   Orel Uh.Brod - HRADČOVICE 5:11  Matušek R. 4,Maleňák F. 3, Mlynár T.,Martinka D.,Janků Z.,Kubiš M. 

30.09. SO 12:30   Nivnice  - HRADČOVICE   11:3  Mlynár T.,Hruboš T.,Matušek R. 

15.10. NE 10:00  O.N.Ves - HRADČOVICE  8:9  Maleňák F. 7,Brulík T.,Toman R.

13.10.  PÁ  16:30  HRADČOVICE - Hluk  10:4  Hruboš T. 4,Mlynár T. 3,Maleňák F. 2, Ondrůšek A.

18.10.  ST  16:00  Uh. Ostroh -  HRADČOVICE  0:8  Maleňák F. 2,Ondrůšek A., Mlynár T.,Brulík T.,Stuška D.,Kubiš M.,Hruboš T.