ŽK: 66. Mikulec D., 77. Hlaváč V. - 60. Ježek P., 64. Rybníkář D., 72. Chudík L. Diváci: 101.

Rozhodčí: Roman Vitásek - František Macek (laik), František Motyčka (laik).

Hradčovice: Šmíd J. - Pochylý M., Mikulec R. (78. Švestka V.), Mikulec D., Kroča M., Hruboš R., Hruboš O. I. (73. Gregůrek J.), Hostýnek P., Hlaváč V., Blažek D., Bania M.

Trenér: Radim Mikulec.

Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Vítek T., Tureček M., Šimek R., Stodolák Mi., Rybníkář D. (65. Humpula J.), Nožička J., Ježek P., Jagoš R. (80. Rybnikář I.), Chudík L., Halík M.

Trenér: Milan Huspenina.

Utkání se začalo ve svižném tempu, aktivní byli domácí, kteří si vytvořili velkou šanci hned v 1. minutě, ale neproměnili. Ve 12. minutě se z ojedinělé šance prosadil Šimek a otevřel skóre zápasu, 0:1. Poté byli více aktivnější domácí, ale stav se již do poločasu nezměnil. Ve druhém poločase první velkou šanci měli opět domácí, kdy zahrozili ze standardní situace, ale hosty podržel skvělý brankář Stodolák. Poté na hřišti přitvrdilo, ale větší šance nepřicházely. Domácí marně dobývali hostující tvrz a naopak hosté hrozili z brejků. To se jim vyplatilo, když v 87. minutě zatáhl hostující hráč míč a jeho centr si do vlastní brány srazil domácí obránce. Utkání tak skončilo spravedlivou výhrou hostí.

Nejlepší hráči: Michael Pochylý - Martin Stodolák