Branky: 22. Čuč R., 47. Spáčil Z. - 49. Blažek D., 58. Kroča M., 89. Mikulec R.

Rozhodčí: Tomáš Tureček - Michal Voda (laik), František Macek (laik).

Pitín: Berčík P. - Staněk Š., Spáčil Z., Schäffer P., Lukáš D., Kuchař M., Kavka P. (78. Savara A.), Holík K., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Marek Kúdela.

Hradčovice: Šmíd J. - Švestka V., Řihák R., Pochylý M., Mikulec R., Koníček P., Hruboš O. I., Hostýnek P. (52. Kroča M.), Hlaváč V., Blažek D. (90. Gregůrek J.), Bania M.

Trenér: Radim Mikulec.

Utkání se hrálo za silného větru, který komplikoval kombinační hru. Domácí útoky hostů úspěšně odvraceli až do 22. minuty, kdy podnikli rychlý brejk. Domácí Spáčil na polovině hřiště ukořistil míč a pelášil s ním přes půlku hřiště k brance Šmída, kde v šestnáctce krásně našel domácího Čuču, který otevřel skóre, 1:0. Hosté nadále tlačili domácí, ale nevytvořili si již žádnou gólovou šanci, a tak poločas skončil 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří dokonale využili silného větru a dlouhým nákopem našli domácího Spáčila, který zvýšil v 47. minutě na 2:0. Hosté se ovšem nezalekli tohoto skóre a o dvě minuty později Blažek snížil na 2:1. Hostující tým dále tlačil domácí, v 58. minutě střídající Kroča nevěděl co s míčem, a tak vystřelil, vymetl šibenici a srovnal na 2:2. Tlak hostů pokračoval, když v 89. minutě hostující kapitán využil zaváhání domácího brankáře, kterému vypadl v šestnáctce míč, a upravil na konečných 2:3.

Nejlepší hráči: Zdeněk Spáčil - Michal Kroča