Jdi na obsah Jdi na menu

OREL Uh.Brod - TJ SOKOL HRADČOVICE

26. 5. 2017

Orel UB - Hradčovice 1:9 (0:4)

Branky: 48. Kočica M. - 11., 20., 77., 90. Mikulec D., 3. Mikulec R., 31. Hruboš R., 52. Hostýnek P., 61. Hruboš O., 88. Bania M. Diváci: 50.

Rozhodčí: Josef Zámečník - David Kubiš (laik), František Macek (laik).

Orel UB: Žižka Z. - Skřivánek V. (46. Polášek M.), Popelka L. (46. Maršálek M.), Mikláš J., Meindlschmid P., Machala R., Kočica M., Jurča V., Josefík Ot. (46. Havlík J.), Jančář Z., Gášek L. Trenér: Pavel Tinka.

Hradčovice: Šmíd J. - Řihák R. (60. Rosík V.), Mikulec R., Mikulec D., Koníček P., Hruboš R. (46. Kroča M.), Hruboš O., Hostýnek P., Hlaváč V., Blažek D., Bania M.Trenér: Radim Mikulec.

Začátek zápasu byl ve znamení útočné hry hostů a již ve 3. minutě Radim Mikulec střelou k tyči otevřel skóre, 0:1. Hosté v 11. minutě opět Mikulcem navýšili na 0:2. Ve 20. minutě opět Mikulec se z hranice trestného území nemýlil, 0:3. Za tohoto stavu měli domácí tři velké šance, ale ani jednu neproměnili. Hosté ve 31. minutě založili pěknou akci a Hruboš střelou k tyči navýšil na 0:4. Ve druhém poločase se domácí vzchopili a Kočica technickou střelou snížil, 1:4. V 52. minutě opět hosté Hostýnkem navýšili na 1:5. V 61. minutě Hruboš ze skrumáže, 1:6, v 77. minutě Mikulec, 1:7, v 88. minutě Bania sám proti brankáři, 1:8 a v 90. minutě Mikulec šel sám na brankáře, 1:9. Domácí si takový debakl nezasloužili, ale hosté zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči: Vlastimil Jurča - Dalibor Mikulec